Kalendarz gminy Powiat Tomaszowski

Nadchodzących wydarzeń: 4
«Czerwiec 2018 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Wakacje 2018

2018-06-23 09:00:00

Reklama

Sonda

Czy wybierasz się na Dni Tomaszowa

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Nuty integracji czyli I Festiwal Tomaszowskie Lato 2018 [filmy, zdjęcia]

7 czerwca 2018 r. Powiatowe Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim wespół z Ośrodkiem Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych zaprosiło do udziału w I Integracyjnym Konkursie Piosenki „Tomaszowskie Lato 2018”. Konkurs był imprezą muzyczną prezentującą dorobek śpiewających dzieci i młodzieży niepełnosprawnych i pełnosprawnych. Ideą konkursu to przede wszystkim kształtowanie poczucia wiary we własne możliwości, odkrywanie potencjalnych zdolności, inspirowanie do ujawniania zainteresowań artystycznych ale i też integracja środowisk o różnych sprawnościach, promowanie twórczości muzycznej oraz prezentacja dorobku artystycznego. Do konkursu przystąpiło 95  podmiotów wykonawczych w następujących kategoriach:  dla dzieci i młodzieży pełnosprawnej  przedszkolaki (9 wykonawców), klasy 0 – III (23 wykonawców), klasy IV- VI (22 wykonawców), klasy gimnazjalne (21 wykonawców), klasy ponadgimnazjalne (13 wykonawców), dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej 6-13 lat  (1 wykonawca), 14-18 lat (1 wykonawca), powyżej 18 lat (5 wykonawców).

Jury w składzie: Iwona Kamińska – przewodnicząca Jury, Kamil Wrona – członek Jury, Anna Marczewska – członek Jury przyznało:

Nagrody Grand Prix
Julii Stępień z Fundacji Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim
oraz
Natalii Osińskiej zgłoszenie indywidualne

Nagrodę Specjalną  jury przyznało:
Adamowi  Bulskiemu zgłoszenie indywidualne
Marii Przybylskiej z Centrum Zająć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi

Ponadto I Nagrodę otrzymali

Wiktoria Jankowska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

Alicja Psut z Miejskiego Centrum Kultury Filia DOK w Tomaszowie Mazowieckim

Alicja Witko z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 3
Szkoła Podstawowa Nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim

Jakub Jędrasik ze Stowarzyszenia Rozwoju i Kultury Dzieci i
Młodzieży
w Zduńskiej Woli

Antonina Zając z Fundacji Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim

Aleksandra Nowak zgłoszenie indywidualne

Zespół Stowarzyszenia „Czuję Sercem” Warsztat Terapii Zajęciowej w Konstantynowie Łódzkim

Maja Korzeniowska z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim

II Nagrodę  otrzymują
Mateusz Rzepecki z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 4
Przedszkole Nr 20 w Tomaszowie Mazowieckim

Łucja Zając z Fundacji Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim

Wiktoria Grzanka ze Stowarzyszenia Rozwoju i Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli

Natalia Medyńska zgłoszenie indywidualne

Karolina Grenda ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zduńskiej Woli

Agnieszka Olczyk ze Spółdzielni Inwalidów „TĘCZA” ZPCh WTZ w Łęczycy

Weronika Wasiak  z Fundacji Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim

Kamila Kamocka z Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

III Nagrodę  otrzymują

Iga Żmudzińska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 5 Szkoła Podstawowa Nr 8 w Tomaszowie Mazowieckim

Dominika Kwiatkowska z Miejskiego Centrum Kultury Filia TKACZ w Tomaszowie Mazowieckim

Martyna Pękala z Miejskiego Centrum Kultury Filia TKACZ w Tomaszowie Mazowieckim

Aleksandra Tomczyk z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

Marta Tomczak z Fundacji Osób Społecznie Aktywnych F.O.S.A WTZ w Aleksandrowie Łódzkim

Marta Łyda zgłoszenie indywidualne

Julia Zaczyńska z I Liceum Ogólnokształcącego w Tomaszowie Mazowieckim

oraz wyróżnienia otrzymują

Alicja Kośka ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim

Maria Wójcik  z Fundacji Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim

Maja Stępień zgłoszenie indywidualne

Ada Lewandowska z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim

Milena Markowska z miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie

Małgorzata Wierzbowska  z Centrum Zająć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi

Lidia Kurzyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe

Agata Siedlecka z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

Jakub Bińkiewicz ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Rawie Mazowieckiej

Agata Zielińska z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

Weronika Nowacka z Miejskiego Domu Kultury Filia w Zduńskiej Woli

Karolina Zalewska z Miejskiego Centrum Kultury Filia TKACZ w Tomaszowie Mazowieckim

Wioleta Kupis z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

Karolina Sobczyk z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie

Maria Bińkowska z Centrum Zajęć Pozaszkolnych Nr 1 w Łodzi

Katarzyna Kieszek z WTZ przy Fundacji Społecznej RAZEM w Tomaszowie Mazowieckim

Dawid Łucka zgłoszenie indywidualne

Adam Wiączek z Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim

Niezależnie od oceny Jury Dyrektor Powiatowego Centrum Animacji Społecznej im. płk. Witolda Pileckiego w Tomaszowie Mazowieckim – Elżbieta Łojszczyk przyznała Nagrodę Specjalną Dyrektora PCAS – Weronice Wasiak z Fundacji Pasaże Pamięci w Tomaszowie Mazowieckim.

Uwieńczeniem Festiwalu „Tomaszowskie Lato 2018” był występ Agnieszki Dębowskiej, Mateusza Włodarczyka i Pawła Nowaka, tomaszowian którzy z sukcesami uczestniczyli w muzycznych programach telewizyjnych.

Gratulujemy pomysłu!

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook