Oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych Miejskiego Centrum Kultury filia TKACZ na rok 2019/2020
– „Kolorowa Klawiatura” – zajęcia umuzykalniające, nauka gry na pianinie
– „Wesoła Trąbka” – nauka gry na instrumentach dętych (czwartki w godz. 15.00 – 18.00) – Kamil Wrona
– Pracownia rysunku i malarstwa dla młodzieży i dorosłych (środy i piątki w godz. 15.00-19.30) – Mirosław Bernacki
– Akwarelki–zajęcia plastyczne dla dzieci 6-8 lat (wtorki i czwartki w godz. 17.15 – 18.15) – Katarzyna Wojtaszczyk
– Kreatywne Temperki – zajęcia plastyczne dla dzieci 8-12 (wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 17.00) – Katarzyna Wojtaszczyk
– Kabaret na wesoło – kabaret dla seniorów (poniedziałki i środy w godz. 10.00 – 12.00) – Katarzyna Wojtaszczyk
– Maski – zajęcia teatralne dla dzieci 6-12lat (poniedziałki w godz. 15.00 – 16.00) – Katarzyna Wojtaszczyk – Klubik malucha (środy w godz. 16.00 – 17.00) –Katarzyna Wojtaszczyk
– Pracownia wokalna „Uwolnij swój głos” – (poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki w godz. 12.00-20.00 – zapisy) – Beata Niedzielska
– Kuźnia Talentów – nauka gry na perkusji – (poniedziałki, wtorki i środy w godz. 14.00-20.00 zapisy) – Dominik Czwartek
– Rozkochani w teatrze TVP – projekcje archiwalnych spektakli TVP (II-ga środa
– LEPIANKI – zajęcia ceramiczne dla dzieci (poniedziałki i środy w godz. 16.00 – 17.00 gr. 5-8 lat, w godz. 17.30 – 18.30 gr. 9-12 lat – Marcin Goździk
– LEPIENIE – zajęcia ceramiczne dla dorosłych – (poniedziałki i środy w godz. 18.30 – 19.30, piątki godz. 15.00 -16.00 – Marcin Goździk
– Zwariowana Struna – nauka gry na gitarze – indywidualne i grupowe (wtorki i czwartki w godz. 13.00-19.00 – zapisy) – Marcin Wójciak
– Fitness – zajęcia prozdrowotne (poniedziałki i czwartki w godz. 18.30-19.30) – Izabela Piotrowska – „W zdrowym ciele zdrowy duch” zajęcia prozdrowotne dla seniorów (wtorki godz. 11.00) – Mariusz Kosylak
– Mały Poliglota – zajęcia językowe dla dzieci (wtorki w godz. 15.00-15.45 gr. przedszkolna, 16.00 – 18.00 kl. IV, 18.00-20.00 kl. V; czwartki w godz. 15.30 – 17.30 kl. II, 17.30 – 18.30 kl. I) – lektorzy ze szkoły Global
– Zajęcia taneczne – zapisy do grup w sekretariacie filii – prowadzenie instruktorzy z Cantinero.
|
Oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych Miejskiego Centrum Kultury filia MOK na rok 2019/2020
– Chór Miejski Artis Gaudium (czwartki godz.18.00-20.00) – Katarzyna Goljat – Nauka gry na gitarze indywidualna i grupowa (poniedziałki i środy w godz. 15.00-19.00 – zapisy) – Marcin Wójciak – Nauka gry na pianinie – (zapisy indywidualne) –Katarzyna Goljat – Studio wokalne zespół Violinki – zajęcia grupowe dla dzieci (czwartki w godz.17.00-17.45) – Katarzyna Goljat – Zajęcia taneczne (poniedziałki w godz.18.00-19.00, środy w godz.16.30 – 17.30) – Cantinero – „Kreska” – pracownia malarstwa i rysunku Zajęcia dla dorosłych (środy w godz.9.00 – 13.00), dla młodzieży (środy w godz. 15.00-17.00) – Bożena Gajda – „Zakręceni w glinie” – pracownia ceramiki (wtorki w godz.15.00 -16.00, 16.00– 17.00 -dzieci, wtorki i czwartki w godz.17.00 -20.00 – (młodzież i dorośli) – Bożena Gajda – „Malowanka” – zajęcia plastyczne (czwartki w godz.15.00-16.00, 16.00-17.00 -dzieci, w godz. 17.00-20.00 -dorośli)- Bożena Gajda – Zajęcia teatralne (wtorki w godz. 13.00-15.00 –seniorzy; piątki w godz. 16.00-18.00 – młodzież 13-16 lat; wtorki i piątki w godz.18.00-20.00 (młodzież 16-20 lat) – Teatr Piosenki (poniedziałki w godz. 18.00-20.00) – Katarzyna Goljat – Klubik Malucha (wtorki w godz. 16.30-17.30) – Agnieszka Dąbrowska – Artystyczny Zakątek (poniedziałki w godz. 17.00-18.00) – Katarzyna Goljat – Zajęcia akrobatyczno – gimnastyczne (wtorki w godz.18.00-19.00) – Klub Capoeira – brazylijska sztuka walki (środy w godz.18.00-20.00) – Łukasz Kłos – Fit Mix (Body Ball, Shape, Stretching) poniedziałki, czwartki w godz.16.30 – 17.30 – Izabela Piotrowska – Gimnastyka 50 plus (wtorki, piątki w godz.8.15 – 9.15) – Izabela Piotrowska – Gimnastyka dla Amazonek (piątki w godz.15.00 -16.00) – Izabela Piotrowska – Gimnastyka prozdrowotna (wtorki, piątki w godz. 9.40 – 10.40) – Izabela Piotrowska – Nordic Walking (wtorki, piątki w godz. 11.00-13.00) – Izabela Piotrowska
|
Oferta zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych Miejskiego Centrum Kultury filia DOK na rok 2019/2020
– Akademia plastyczna kreatywne zajęcia plastyczne połączone z edukacją dla dzieci 6-9 lat (wtorki i czwartki godz. 16.30) – Iwona Jabłońska
– Grupa teatralna „Horrorek” teatr żywego planu
– Grupa teatralna „Misz – masz” (10-14 lat) teatr żywego planu, ćwiczenia dykcyjne, zabawy animacyjne, etiudy (środy w godz. 15.00 – 17.00) – Iwona Jabłońska
– Klubik Malucha dla dzieci 3-6 lat zajęcia muzyczno-ruchowe połączone z plastyką (poniedziałki godz. 16.30 i 17.30) – Paulina Rek
– Mały Naukowiec i Ceramiczne Eksperymenty eksperymenty mające na celu wyjaśnienie otaczającego nas świata oraz proces powstawania dzieł ceramicznych dla dzieci 7-10 lat (czwartki godz. 15.00) – Paulina Rek, Marcin Goździk
– Sensoryka dla Smyka zajęcia ogólnorozwojowe, sensoryczne dla dzieci 1-3 lat (wtorki i czwartki godz. 17.00) – Paulina Rek
– Zajęcia wokalne dla dzieci i młodzieży rozwijanie zdolności wokalnych i muzycznych, praca nad emisją głosu, dykcją i repertuarem (środy w godz. 12.00 – 20.00) – Beata Niedzielska
– Nauka gry na gitarze zajęcia indywidualne dla dzieci i młodzieży (piątki 13.00-19.00) – Marcin Wójciak
– Rysunek i malarstwo zajęcia dla młodzieży i dorosłych (wtorki 15.00-18.00) – Marcin Staniec
– Warsztaty ceramiczne dla seniorów poznawanie procesu wytwarzania wyrobów z gliny, technik wyrabiania i kształtowania masy ceramicznej, procesu wypalania i szkliwienia (czwartki 10.30-11.30) – Marcin Goździk
– Nauka języka angielskiego dla dzieci kl. I – III, kl. IV-VI (środy 15.00-16.00) – lektorzy ze szkoły Global
– Klub Małego Tenisisty zajęcia tenisa stołowego dla dzieci 8+ (poniedziałki godz. 15.00 – 16.00) – Mariusz Kosylak
– Tenis stołowy nauka i doskonalenie gry
– Sekcja piłki nożnej – nauka i doskonalenie techniki gry w piłkę nożną dla młodzieży i dorosłych (środy godz. 19.30- 21.00) – Mariusz Kosylak
– Piłkarskie ABC zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci oraz podstawy piłki nożnej (wtorek godz. 17.00 dzieci 6-8 lat i godz. 18.00 dzieci 9 + lat) – Mariusz Kosylak
– Nordic Walking poznawanie techniki i ćwiczeń wspomagających marsze z kijami a także poznawanie okolicy i przyrody (wtorki godz. 11.00) – Izabela Piotrowska
– Gimnastyka dla seniora zajęcia rekreacji ruchowej, ćwiczenia wzmacniające i rozciągające, poznawanie nowych ćwiczeń i układów (czwartki godz. 12.00) – Izabela Piotrowska |