Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczyca. Inwestycje ruszyły na pełnych obrotach

Rzeczyca jest gminą, która doskonale umie sięgnąć po środki zewnętrzne. Potwierdzeniem jest odebranie, 24 maja,  z rąk marszałka Witolda Stępnia przez wójta gminy Marka Kaźmierczyka Certyfikatu dla gminy, która pozyskała najwięcej środków z Unii Europejskiej.

Inwestycje w gminach, w tym w Rzeczyvy, zaczynają się od drugiego półrocza, to czas kiedy powstaje ich więcej, prace są bardziej zaangażowane. Rzeczyca najwięcej środków przeznacza na inwestycje drogowe.

Inwestycja drogowa na ulicy Spółdzielców z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Inwestycja w miejscowości Łąki, 2 km bieżące pokryte asfaltem oraz w Grotkowicach, w Zawadach, w Wiechnowicach, w Bartoszówce, w Jeziorsku i Luboczy.

Budowa kanalizacji w miejscowości Rzeczyca, inwestycja warta 1,5 miliona złoty z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.

Nakładka o długości 1 km pomiędzy Sadykierzem a Brzozowem.

Podjazd oraz miejsca parkingowe do Gminnego Ośrodka Zdrowia.

Zachęcamy do wysłuchania wywiadu z wójtem gminy Markiem Kaźmierczykiem

Wywiad z wójtem gminy Rzczyca przeprowadził Andrzej Jura

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook