Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«październik 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczyca nominowana do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017 !

Z niezwykłą satysfakcją pragniemy poinformować, iż Gmina Rzeczyca uzyskała nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2017. Inicjatorem nagrody jest Centrum Inteligentnego Rozwoju. Partnerem medialnym wyróżnienia jest dziennik Rzeczpospolita sekcja „Rzecz o Innowacjach”. Partnerem merytorycznym nagrody jest Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju działające przy Politechnice Śląskiej.

Dziennik Rzeczpospolita zwrócił uwagę na realizowany obecnie w szkołach w Gminie Rzeczyca projekt „Edukacyjny kompas”. Nominację otrzymały projekty realizowane przez gminy, wpisujące się w tematykę nowatorskich, innowacyjnych rozwiązań wprowadzanych na polski rynek, jak również inwestycji przekładających się na zrównoważony rozwój kraju, a także najlepsze przykłady współpracy na linii nauka-biznes-samorząd.

 

Skład kapituły:

Dr hab. Aleksandra Kuzior, prof. nzw. w Pol. Śl. – prezes zarządu Śląskiego Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju, kierownik Katedry Stosowanych Nauk Społecznych Politechniki Śląskiej

Prof. dr hab. Andrzej Kiepas – Dyrektor Instytut Filozofii Uniwersytetu Śląskiego

dr hab. Izabela Jonek-Kowalska, prof. nzw. w Pol. Śl – Prodziekan ds. Nauki Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej

dr hab. Agata Chudzicka-Czupała, prof. Uniwersytetu SWPS

Dr inż. Janusz Karwot – prezes zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rybniku

Wybór laureatów odbywa się w oparciu o realizowane przez dany podmiot projekty i inwestycje z wykorzystaniem funduszy unijnych, krajowych, jak i z budżetu własnego. Pod uwagę brana jest również dbałość o sferę badawczo-rozwojową oraz wpływ na rozwój regionu i lokalnej społeczności. Oficjalne wręczenie nagród laureatom będzie miało miejsce w czasie II Forum Inteligentnego Rozwoju. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook