Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczyca. Siłownia – zaczynamy odliczanie!

Już tylko jeden dzień został do wielkiego otwarcia naszej długo wyczekiwanej siłowni. Jest coś dla Pań i jest coś dla Panów. Nowy sprzęt jest rozpakowywany i ustawiany w lokalu siłowni. Sprzętu jest tyle, że rodzi się pytanie czy cały się zmieści….? 

Ławki do ćwiczeń mięśni rąk i klatki piersiowej  (ławka prosta, ławka skos dół, ławka skos góra)

Dobrze rozwinięta klatka piersiowa nie tylko świadczy o tężyźnie fizycznej, ale także spełnia bardzo istotną rolę dla naszego zdrowia-chroni dwa najważniejsze organy: serce i płuca.

Aby w pełni wszechstronnie rozwinąć muskulaturę klatki piersiowej należy atakować ja pod różnymi kątami.

Brama wielostanowiskowa

Brama do ćwiczeń na wszystkie partie mięsni. Przyrząd posiada m.in. wyciąg wielofunkcyjny, wyciąg pionowy, wyciąg poziomy oraz stanowisko do podciągania. Jednocześnie na przyrządzie mogą ćwiczyć 4 osoby.   

Przyrząd do mięśni klatki piersiowej i mięśni pleców

Treningi mięśni klatki piersiowej i mięśni grzbietu są jednymi z najcięższych treningów górnej części ciała. Obie partie mięśniowe są swoimi antagonistami, co oznacza, że pełnią przeciwstawne do siebie funkcje i mają wspólny przyczep – guz kości ramiennej. Mięśnie antagonistyczne charakteryzują się tym, że trenowane wzajemnie pobudzają się do pracy. Stąd wzięła się metoda trenowania ich na jednym treningu w superseriach. Według profesjonalnych opinii, mięśnie antagonistyczne powinny być ćwiczone na jednej jednostce treningowej, gdyż dzięki temu wzrasta efektywność na rzecz rozrostu masy mięśniowej danych partii.

Suwnica – wypychanie + przysiad

Przyrząd do ćwiczeń mięśni nóg i pośladków.

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook