Kalendarz gminy gm. Tomaszów Mazowiecki

Nadchodzących wydarzeń: 0
«listopad 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Rzeczyca. Usuwanie azbestu z terenu gminy Rzeczyca w 2018 roku

Gmina Rzeczyca wzorem lat poprzednich zamierza złożyć wniosek do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi na usuwanie i unieszkodliwianie azbestu z terenu gminy. Osoby zainteresowane demontażem i usunięciem eternitu oraz innych wyrobów azbestowych z posesji położonych na terenie gminy Rzeczyca prosimy o składanie stosownych wniosków (plik do pobrania poniżej oraz w Sekretariacie Urzędu Gminy) w terminie do 31 stycznia 2018 r. Wniosek można złożyć w formie papierowej w Sekretariacie UG lub za pośrednictwem operatora pocztowego, oraz w formie elektronicznej (skan wypełnionego i podpisanego dokumentu) na adres ug@rzeczyca.pl.

Osoba upoważniona do kontaktu:

Edyta Kaliszewska-Świderska, nr tel. 44 710 51 11, wew. 42, pokój nr 11.

Uwaga! Osoby planujące wnioskowanie o demontaż eternitu, zobowiązane są do dostarczenia wraz z wnioskiem kserokopii zgłoszenia budowy lub wykonywania robót budowlanych nie objętych obowiązkiem uzyskania pozwolenia na budowę. Przedmiotowe zgłoszenie należy złożyć do Wydziału Architektury i Budownictwa Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim. Nie dostarczenie kserokopii zgłoszenia skutkowało będzie odrzuceniem wniosku. Dla ułatwienia poniżej zamieszczamy wzór zgłoszenia wraz z oświadczeniem o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Dokumenty te dostępne są również w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Mazowieckim, pod adresem http://bip.powiat-tomaszowski.pl/subcontent.php?cms_id=3546 .

Wzór wniosku do Urzędu Gminy:

wzór wniosku.doc

wzór wniosku.pdf

Wzór zgloszenia do Starostwa Powiatowego:

wzór zgłoszenia.doc

oświadczenie o prawie do dysponowania nieruchomością na cele budowlane.doc

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook