O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Siatkarskie Emocje: Lechia Tomaszów Mazowiecki vs. Bogdanka Arka Chełm

23 grudnia 2023 roku odbył się ostatni mecz w tym roku Naszej Lechii. Tym razem rywalem była drużyna Bogdanka Arka Chełm. Spotkanie miało miejsce w ramach 15. kolejki Tauron 1.Ligi Mężczyzn.

Wynik meczu był jednoznaczny: Lechia Tomaszów Mazowieckizwyciężyła 3:0 (sety: 25:23, 25:21, 25:22). MVP spotkania został zasłużenie wybrany Kacper Gonciasz.

Mimo licznych osłabień, zawodnicy Lechii dali z siebie wszystko. Na parkiecie zostawili serce i walkę. Szacunek dla nich za determinację i zaangażowanie. A ci, którzy nie mogli wystąpić (Zdrowia, zdrówka, zdróweczka… szczęśliwego👶🧸 szybkiego powrotu do nas), również byli obecni w naszych myślach.

Kibice zasługują na wyjątkowe uznanie. Bez względu na okres przedświąteczny, zawsze są tam, gdzie Nasza Lechia gra. Ich wsparcie jest bezcenne.

Przed meczem odczytano specjalny komunikat, uczczono minutą ciszy pamięć poległych i zmarłych żołnierzy. To ważne, że Polska Liga Siatkówki wspiera kampanię “Szacunek i Wsparcie”. Dziękujemy za to piękne gesty.

Atmosfera była wyjątkowa – Mikołaj, miś polarny i świąteczne dekoracje dodawały magii. Po meczu mieliśmy okazję spotkać się z zawodnikami Arki Chełm. Ci, którzy raz skradli nasze serca, pozostają w nich na zawsze.

Siatkówka to nie tylko sport, to także więź, emocje i wspólnota. Teraz odpoczywamy, trenujemy i w Nowym Roku wracamy mocniejsi. Fotografie z tego wydarzenia utrwalają te chwile – dziękujemy Borkowi za piękne kadry! 📸🥁💚❤️🔥