Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyCzytelnicy piszą: Małpi gaj na Kilińskiego [zdjęcia, filmik]

Śnieg stopniał, wyszły „kwiatki”. Na wielu trawnikach i kawałkach zieleni pojawiły się szklane „przebiśniegi”. Po zbiorowiskach butelek widać, że bywalcy poszczególnych miejscówek mają swoje typy, jeśli chodzi o trunki – mamy w centrum Tomaszowa bo przy ul. Kilińskiego trawnik z „małpkami”, krainę „miodem i lipą” płynącą, rezerwat „żubrów(ki)” i polanę „kustosza”.

Problem poruszamy na prośbę Pauliny Kędziory, autorki zdjęć i filmiku, która sprząta z trawnika przed swoim domem takie oto właśnie śmieci.

Problem butelek i bałaganu, jaki odkrył topniejący śnieg. Po ilości szklanych odpadów widać, że tomaszowianie zimą nie próżnowali i znaleźli sobie alternatywę do spędzania wolnego czasu w pubach. Szkoda, że zostawili po sobie taki bałagan. Dużym problemem jest też brak koszy, pisze do nas zawiedziona czytelniczka.

Wyższa akcyza na małpki nie pomogła – podsumowuje autorka zdjęć.

Posprzątać można, a nawet trzeba, ale sam problem się od tego nie rozwiąże. Dopóki mieszkańcy nie przestaną śmiecić, takie widoki będą naszą codziennością. Czy naprawdę tego chcemy?

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook