Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyDbając o czystość i środowisko, dbamy przede wszystkim o siebie

W dobie gwałtownych zmian i szybkiego rozwoju cywilizacyjnego coraz większego znaczenia nabierają pojęcia „ekologia” oraz „ochrona środowiska”.
Środowisko wpływa na człowieka, również człowiek oddziałuje na miejsce, w którym żyje, z tą różnicą, że nasze oddziaływanie jest często destrukcyjne. Znaczną część tych niewłaściwych działań możemy jednak wyeliminować, przyjmując postawę przyjazną środowisku. Każdy z nas pragnie żyć w domu, który jest zdrowy, i w którym czuje się dobrze. Zmieniając własne zachowania możemy wytworzyć w sobie nawyki takiego postępowania, które przyczyni się do ograniczenia zanieczyszczenia środowiska w naszym najbliższym otoczeniu. Często są to bardzo proste działania.

Pamiętajmy że stan otoczenia zależy głównie od postawy nas samych.

Na zdjęciach „prezenty” jakie zostawiliśmy podczas ostatniego weekendu wypoczywając nad Zalewem Sulejowskim

Nie pozdrawiam ludzi, którzy nie potrafią zabrać ze sobą śmieci, lepiej oczywiście wszystko zostawić w lesie i niczym…

Opublikowany przez Spotted Tomaszów Mazowiecki Poniedziałek, 17 sierpnia 2020

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook