Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyKamyczek do ogródka

Bez przekonania weszłam na stronę FORMAT3A i spotkała mnie miła niespodzianka. Portal bez hejtu, ale za to z możliwością komentowania tego, co wokół brzydkie i złe. Brawo pomysłodawcy, kimkolwiek jesteście.
Przeczytałam w dziale „irytuje mnie” kilka wcześniejszych wpisów i widzę, że wszystkie są o tym samym. O tym, że moje miasto jest brudne i zaniedbane. Dołożę więc i ja kamyczek do tego ogródka. Prezydent miasta chwalił się, że wydano z budżetu 15 tys. zł na pielęgnację kwiatów i w ogóle zieleni na rondach. Pierwsze rondo, jakie wita tych, co wjeżdżają do Tomaszowa od strony Łodzi nosi imię wspaniałego poety Juliana Tuwima. I słusznie, bo miasto wiele mu zawdzięcza. Kolejni włodarze Tomaszowa nigdy nie potrafili wykorzystać tego związku, a teraz widać, że poeta nie jest ich idolem. Rondo wygląda jak dzika łąka. Marna to wizytówka naszego miasta. I wstyd, że tak witamy tych, co tu przybywają. Mam wrażenie, że to najczęstszy kierunek, z którego dociera się do naszego miasta.

Tomaszowianka od zawsze

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook