Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyList od czytelnika – Co robią nasze śmieci zwierzętom? Dzik z puszką na żuchwie

Informacja o biegającym nieopodal Konewki lesie dotarła do nas od zaniepokojonego czytelnika.

Młody dzik z puszką prawdopodobnie po groszku konserwowym biega nerwowo. Całą dolną szczękę ma w tej puszce. Próbowaliśmy podejść do niego, ale ucieka. Nadleśnictwo już jest poinformowane, mam nadzieję, że najpóźniej jutro przyjadą. Ta puszka to może być z lasu, albo dzik sam rozwalił worek ze śmieciami, bo wczoraj u nas śmieci zabierali. Sam kiedyś osobiście widziałem jak dzik przewrócił cały pojemnik ze śmieciami.

– Choć dziki są przyjaźnie nastawione do człowieka, w takiego typu akcjach trzeba zachować szczególną ostrożność – mówi myśliwy Mirosław Dróżdż. Dzik to sprytne zwierze i na pewno sobie poradzi w takiej nam by się wydawać mogło trudnej sytuacji. 

Niby niewinna puszka być może wyrzucona przez Ciebie. Do tego miliony takich puszek wyrzucanych przez miliony ludzi. A pośród tych śmieci są także zwierzaki, ptaki, ryby. Nie każdy zdaje sobie sprawę, jakie konsekwencje może nieść za sobą śmiecenie. Na zdjęciach widać efekt naszego zanieczyszczania środowiska.

Fot. czytelnik

 

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook