Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyListy od czytelników. Zaparkowani

Dostaliśmy właśnie zdjęcie od czytelnika. Zdjęcie zrobione przy Szkole Podstawowej nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim, dziś 7 marca z komentarzem „jedne dzieci wożą się taksówkami, a drugie nie mają jak przejść. Pani idąca chodnikiem musiała zejść na ob…rany pas zieleni.”

Od redakcji: Parkowanie w strefie zamieszkania jest niedopuszczalne. W tym właśnie miejscu obowiązuje strefa zamieszkania i parkować wolno tylko w wyznaczonych do tego miejscach. Chodnik ze zdjęcia nie jest takim miejscem. 10 metrów dalej jest duży parking, ale jak widać to też za daleko. Najsmutniejsze jest to, co widać na zdjęciu, zawodowy kierowca szydzi z przepisów ruchu drogowego. Bo to przecież ruch chodnikowy.

 

Uwaga! Jeśli zauważysz coś ciekawego lub jeśli posiadasz jakieś ciekawe informacje z miejsca w którym mieszkasz lub chcesz się podzielić wiedzą o jakiejś imprezie, koncercie, wydarzeniu to napisz do nas o tym oraz jeśli to możliwe wyślij też. Nasz e-mail: biuro@format3a.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook