Opłatek u niesłyszących

W sobotnie popołudnie, 17 grudnia w siedzibie Terenowego Ośrodka Rehabilitacji i Wsparcia Społecznego Niesłyszących w Tomaszowie odbyło się przedświąteczne spotkanie opłatkowe z niesłyszącymi. Przybyłych witała Małgorzata Barwicka, koordynatorka, długoletnia działaczka i organizatorka wigilijnych spotkań.

Duszpasterz niesłyszących, ks. Włodzimierz Moraczewski, odprawił mszę i modlitwę dziękczynną za dar, złożył wszystkim świąteczne życzenia.

Na tomaszowskie spotkanie przyjechała wiceprezes Regina Smoczyńska z Polskiego Związku Głuchych z Łodzi, ks. Tomasz Estkowski, były duszpasterz niesłyszących w Tomaszowie. Głos zabrała również długoletnia działaczka, Bożena Stańczak. Wigilijne spotkanie przebiegało w atmosferze świątecznej i rodzinnej.

Zebrani podziękowali Gosi Barwickiej za 12 lat pracy w PZG.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook