Irytuje mnieDodaj wpis

Powrót do listyPrzejście jest – pasów nie ma

Droga redakcjo

Napiszcie coś o przejściu dla pieszych przy tej nowej Biedronce na ul. Dzieci polskich. Tu przejść na drugą stronę ulicy graniczy z cudem. Wszyscy mają ten problem gdzieś. Dopiero jak dojdzie do wypadku to się może ktoś zainteresuje. (Imię i nazwisko czytelnika do wiadomości redakcji).

Z taką prośbą zwrócił się do nas czytelnik. Rzeczywiście w godzinach 14.00 – 16.00, w miejscu przy markecie na ul. Dzieci Polskich w Tomaszowie Mazowieckim są problemy by przejść na drugą stronę. Blokowisko od nowo otwartego sklepu dzieli ulica, póki co bez bezpiecznego przejścia, są znaki ale bez popularnej zebry.

Średnie szanse mają przechodnie, że kierowca zatrzyma się przed samymi znakami, dlatego zebra w tym miejscu jest potrzebna.

Przejścia dla pieszych zarówno te z udźwiękowioną sygnalizacją świetlną, jak i te, gdzie są tylko pasy namalowane na jezdni, powinny w równym stopniu umożliwiać bezpieczne przejście na drugą stronę ulicy pełnosprawnym i niepełnosprawnym. 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook