Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 17
«Sierpień 2019 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Spotkanie wielkanocne seniorów [film, zdjęcia]

9 kwietnia 2019 r. członkowie Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Maz. spotkali się przy wielkanocnym stole.

Spotkanie wielkanocne Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim

Opublikowany przez Format3A Wtorek, 9 kwietnia 2019

Już nie po raz pierwszy, to liczne grono, gościło w sali „Wiśniowy Sad” przy ul. Wschodniej w Tomaszowie Mazowieckim u rodziny Anny i Cezarego Dębców.

Na spotkanie zaproszono przedstawicieli władz miasta i powiatu, a także zaprzyjaźnione organizacje, stowarzyszenia, instytucje i szkoły.

Program rozrywkowy, przygotowali uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjanych nr 1. Uczniowie zaprezentowali utwory muzyczne i pokazy taneczne.

W oficjalnej części spotkania nie zabrakło życzeń od przybyłych gości i wspólnej modlitwy. Wszyscy zasiedli do odświętnie udekorowanych stołów, na których królowały tradycyjne potrawy wielkanocne: żurek, jajka, babki wielkanocne.

Spotkanie wielkanocne Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Tomaszowie Mazowieckim

Opublikowany przez Format3A Wtorek, 9 kwietnia 2019

Prezes stowarzyszenia Donata Domańska złożyła ciepłe i miłe życzenia. Życzyła wszystkim szczęścia, poczucia miłości Boga, zrozumienia sensu życia, a także otwarcia serc dla rodziny i innych ludzi.

Ksiądz Grzegorz Chirk przekazał seniorom pięknie świąteczne przesłanie oraz pobłogosławił pokarmy.

Spotkanie wielkanocne jest coroczną okazją do integracji środowiska seniorów, wspólnych rozmów. Świąteczny nastrój, piękne dekoracje, a przede wszystkim serdeczne słowa i wspaniali goście, to wszystko sprawiło, że wielkanocne spotkanie seniorów przebiegało w miłej atmosferze. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook