Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Centrum Kultury [film, zdjęcia]

8 grudnia 2018 roku w Gminnym Centrum Kultury w Lubochni było gwarnie, wesoło i kolorowo. Przybyłych na miejsce witały mikołajki i elfy.

W pierwszej części spotkania na dzieci czekał Teatr „Piccolo” z Łodzi, który przyjechał ze spektaklem „Zakochany Miś”. Przedstawił na scenie losy niezdarnego misia, który w dniu urodzin orientuje się, że jego przyjaciele zapomnieli o jego święcie. Czeka go jednak niemała niespodzianka. Dzieci były zachwycone spektaklem, chętnie śpiewały podczas przedstawienia i nagrodziły artystów gromkimi brawami.

Spotkanie z mikołajem to jedno z najbardziej ekscytujących przeżyć dla każdego dziecka. Siwobrody pan w czerwonym stroju, choć pojawia się tylko raz w roku, to dobrze zna wszystkie lubocheńskie dzieci, a co ważne, nie zapomni ich odwiedzić w tym przedświątecznym okresie – mówi dyrektorka GCK w Lubochni Justyna Łomża. – Tegoroczne spotkanie z Mikołajem również dzielimy na dwie tury, nasze centrum nie jest w stanie pomieścić wszystkich chętnych jednorazowo – wyjaśnia dyrektorka.

Po spektaklu na dzieci czekała kolejna niespodzianka, tort świętego Mikołaja. Wszystkim uczestniczącym udzielała się magiczna atmosfera nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Najbardziej oczywiście wyczekiwano św. Mikołaja, który pojawił się z workiem upominków. Dzieci otrzymały paczki, a na zakończenie chętnie robiły sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcia.

Spotkanie z Mikołajem w Gminnym Centrum Kultury w Lubochni

Opublikowany przez Format3A Sobota, 8 grudnia 2018

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook