Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«Listopad 2020 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do końca roku

2020-12-31 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy skożystam ze szczenienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Szlachetna Paczka przez pandemię potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Trwają poszukiwania wolontariuszy w Tomaszowie Mazowieckim i Ujeździe

Szlachetna Paczka przez pandemię potrzebna bardziej niż kiedykolwiek. Trwają poszukiwania wolontariuszy w Tomaszowie Mazowieckim i Ujeździe.

Osoby starsze, schorowane i z niepełnosprawnościami, rodziny ledwo wiążące koniec z końcem, rodziny, w których brak wystarczającej ilości sprzętu wyklucza dzieci nie tylko z nauki zdalnej, ale też z rozrywki i integracji z rówieśnikami, tak ważnej w młodym wieku, osoby, które nagle utraciły pracę, a także mali przedsiębiorcy. To grupy osób najbardziej dotkniętych skutkami pandemii COVID-19. Między innymi do nich dotrzeć z mądrą pomocą chce w tym roku Szlachetna Paczka, jeden z największych i
najskuteczniejszych programów społecznych w Polsce.

Zostając wolontariuszem, możesz sprawić, że ten trudny rok 2020 skończy się szczęśliwie dla rodzin i samotnych osób w potrzebie. Nie pozwól, aby ktoś, kto miał mniej szczęścia, został sam.

Aby zostać wolontariuszem musisz mieć ukończone 16 lat. Jeśli masz mniej niż 18, Twój opiekun lub rodzic musi wyrazić pisemną zgodę na Twój udział w wolontariacie- wtedy odwiedzasz Rodziny wraz z pełnoletnimi wolontariuszami. Jeśli masz ukończone 18 lat wtedy stajesz się pełnoprawnym opiekunem Rodzin.  Jeśli lubisz ludzi, chcesz pomagać i się rozwijać możesz być pewny, że wolontariat w Paczce jest dla Ciebie. Zgłoszenie należy wysłać poprzez stronę www.superw.pl (wybierz rejon Ujazd/Tomaszów Maz). Po zgłoszeniu zostaniesz zaproszony na spotkanie z osobą zajmująca się koordynacją Paczki w Tomaszowie lub Ujeździe (w zależności od wybranego rejonu) i odbędziesz szkolenie on-line.

W tym roku koordynacją Szlachetnej Paczki w Tomaszowie zajmie się po raz kolejny Anna Walczak, a w Ujeździe Aleksandra Kaczor.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook