Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomasz Jóźwiak w Ninja Warrior Polska. To były emocje! [zdjęcia w środku]

Dziś 6 kwietnia, w ostatnim odcinku eliminacja do finału 3 edycji Ninja Warrior Polska, mogliśmy obejrzeć zmagania tomaszowskiego trenera Tomasz Jóźwiaka. I choć Tomasz nie pokonał krzywej ściany, dostał się z bardzo dobry czasem do półfinału odcinka.

W półfinale Tomasz pokonał dwie pierwsze przeszkody i dopiero trzecia przeszkoda zdołała go pokonać.

Tomasz Jóźwiak – certyfikowany trener personalny od lat związany ze sportem, swoje pierwsze kroki stawiał w zawodach szkolnych. W 2013 roku jako młodzieżowiec zajął V miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Seniorów na dystansie 200m. Dwukrotny medalista Memoriału Ludwika Szumlewskiego w Łodzi z rangą mistrzowską na dystansie 200m. Charakterystyczną cechą Tomasza jest nienaganna technika biegania. Pasjonat sportu swoją charyzmą i zaangażowaniem potrafi zachęcić do treningu każdego. Nie odpuszcza i mobilizuje do działania najbardziej opornych. Od 2 lat pracuje w Arenie Lodowej jako trener i instruktor zajęć. Po 2 letniej przerwie od treningów, gdzie przerwa wymuszona była kontuzjami, wraca w sezon 2021 próbując swoich sił w biegach ninja.
27-28.03.21 startował w biegu Ninja Track w Gdyni gdzie zajął 5 miejsce w kategorii OPEN, ale nie pokazał jeszcze swoich 100 % możliwości. Ci którzy znają Tomasza wiedzą, że będzie dążył by być najlepszym i to mu się uda!

Tomaszowi w „Ninja Warrior Polska” przyświecał jeden cel, chciał pokazywać, że niemożliwe nie istnieje. Mimo kontuzji, każdy może się podnieść, walczyć i próbować zdziałać coś zrobić, nie ma sensu siedzieć i czekać na lepsze jutro.