Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«marzec 2023 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszów Mazowiecki. Patryk Marjan przedstawił swój program w wyborach do Parlamentu Europejskiego [film, zdjęcia]

23 maja o godz. 12.15 na płycie placu Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim Patryk Marjan z Bełchatowa (Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy) przedstawił swój program wyborczy #5MARJANA. 

Patryk Marjan. Konferencja prasowa na pl. Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim

Opublikowany przez Format3A Czwartek, 23 maja 2019

Według Patryka Marjana jego program zawiera elementy istotne dla naszego regionu, ale także dla kraju.

„#5 Marjana” zawiera:
– „Nie dla Acta” (unijna dyrektywa o prawach autorskich. Kontrowersje wzbudzają głównie dwa zapisy: Artykuł 11 to tak zwany „podatek od linkowania”, czyli wynagradzanie za powoływanie się na materiały z innych źródeł. Oznacza to duże zmiany na przykład dla Google News czy Facebooka, które agregują treści. W tej sytuacji agregatory i wyszukiwarki mają mieć obowiązek odprowadzania opłat na rzecz wydawców prasy. Artykuł 13 to z kolei wprowadzenie odpowiedzialności właścicieli serwisów internetowych za treści tworzone przez czytelników. Na kary finansowe będzie można się narazić za obraźliwe komentarze pod materiałami)

– „Nie dla LGBT” (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender; skrót odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych oraz osób transpłciowych jako do całości). – Poprzedni rząd podpisał Konwencję Stambulską, w której jest jasno powiedziane, że państwa ją podpisujące zobowiązują się, by zmienić swój system edukacyjny tak, by realizował on elementy ideologii gender – mówi Marjan. – PiS miał wypowiedzieć tę konwencję, minęły cztery lata, nadal tego nie zrobiono.

– „Nie dla Euro” – Marjan uważa, że polski złoty jest ostatnim elementem niezależności kraju, – tylko polski złoty – podkreśla.

– „Nie dla imigrantów” – kandydat uważa, że to duże zagrożenie i chce reprezentować nieugięte zdanie w Europarlamencie.  

– „Tak dla suwerenności Polski”. – To jest fundament, który odróżnia nas od pozostałych komitetów – podkreślił Patryk Marjan.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook