Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 9
«Luty 2019 »
P W Ś C P S N
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Do wiosny pozostało

2019-03-20 24:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Tomaszowianki finalistkami Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek Pracujących

Kinga Sobczyk i Katarzyna Bednarek zakwalifikowały się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Higienistek Pracujących. Obie Panie  pracują w jednym z tomaszowskich gabinetów stomatologicznych.
 
Uczestnictwo w olimpiadzie pozwoliło nam podnieść swoje indywidualne kompetencje zawodowe, a także zdobyć nowoczesną, aktualną wiedzę jaka jest wymagana w wysokospecjalistycznych klinikach w całej Polsce – zgodnie twierdzą Kinga Sobczyk i Katarzyna Bednarek – Olimpiada jest wydarzeniem, które w środowisku uzyskało wysoką rangę.  Warto podnosić swoje kwalifikację. Pozwala, to lepiej wykonywać obowiązki. Ma to przełożenie w późniejszej pracy z pacjentami. Możemy ich lepiej edukować i zapoznawać z nowoczesnymi metodami dbania o higienę jamy ustnej.
 

Finał olimpiady odbędzie się 25 i 26 maja 2018 roku i będzie składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap to test wiedzy i przystępuje do niego 12 najlepszych higienistek z całej Polski, w tym dwie tomaszowianki. Na część praktyczną zakwalifikuje się 6 uczestniczek, której najlepiej napiszą test.
Żeby znaleźć się w finale
uczestnicy musieli przejść przez dwa etapy kwalifikacyjne. Pierwszy etap składał się z 40 pytań jednokrotnego wyboru.
Drugi etap składał się również z 40 pytań jednokrotnego wyboru z limitem czasu 60 minut.

Do III etapu olimpiady kwalifikację otrzymało 12 uczestników udzielających co najmniej 70% poprawnych odpowiedzi, osiągających najkrótszy czas odpowiedzi.

III etap odbędzie się podczas Konferencji Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej 25-26 Maj 2018 w Iławie. Finaliści przystąpią do 2-stopniowego egzaminu teoretycznego i praktycznego.

Redakcja, Format3A, trzymamy kciuki za Panie podczas finału olimpiady.

 

 

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook