Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszowscy policjanci rozdają maseczki ochronne

W dniu dzisiejszym tomaszowscy policjanci rozpoczęli proces wręczania mieszkańcom powiatu tomaszowskiego maseczek ochronnych przekazanych przez Łódzki Urząd Marszałkowski. Do maseczek, dołączona została ulotka jak właściwie należy z niej korzystać. Łącznie na terenie województwa łódzkiego policjanci rozdadzą ich 26 tyś. sztuk.

Pamiętajmy, że zakrywanie przy pomocy części odzieży, maski, maseczki albo kasku ochronnego, ust i nosa jest obowiązkowe od 16 kwietnia br. Mamy obowiązek zakładać maseczkę : na drogach i placach w obiektach kultu religijnego w obiektach handlowych w placówkach handlowych na targowiskach w środkach publicznego transportu zbiorowego w pojazdach samochodowych, w których poruszają się osoby niezamieszkujące lub niegospodarujące wspólnie w parkach, zieleńcach, na promenadach, bulwarach w ogrodach botanicznych, zoologicznych, jordanowskich i zabytkowych na plażach.

Z obowiązku zwolnieni są: dzieci w wieku do lat czterech osoby niezdolne do samodzielnego zakrycia i odkrycia ust lub nosa księża w trakcie posługi kierowcy i motorniczowie, jeśli siedzą w kabinie odseparowanej czynni żołnierze osoby w samochodzie, w którym jedzie jedna osoba lub osoba z dzieckiem poniżej 4 roku życia, lub osoby zamieszkujące lub gospodarujące wspólnie osoby, które ze względu na stan zdrowia nie mogą zakrywać ust i nosa (posiadanie przy sobie zaświadczenia potwierdzającego ten fakt nie jest wymagane)

 

wyk. mat. KWP Łódź, Foto: KPP Tomaszów Maz.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook