Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszowska Platforma Obywatelska ma nowego lidera

Nowym przewodniczącym Platformy Obywatelskiej w mieście i powiecie został Adrian Witczak.

Wybory na Przewodniczacego PO w Powiecie Tomaszowskim wygrał Adrian Witczak – radny Tomaszowa Mazowieckiego stosunkiem 136-61 plus 6 nieważnych.
Wybory na Delegatów wygrała @Barbara Klatka 137 głosów i Jabłoński Paweł 122.
Przegrali mandat Delegata M. Jodłowski 63 i P. Kucharski 53… – czytamy na fb  Platformy Obywatelskiej Powiatu Tomaszowskiego.
 
Przed nami dużo wyzwań. Podjąłem się tego trudnego zadania bo chcę zmian. Chcę zmian w lokalnej polityce. Chcę abyśmy pracowali dla innych, chcę abyśmy pracowali ze wszystkimi. Chcę stworzyć miejsce do angażowania się młodych, ze świeżym podejściem do lokalnego samorządu. Potrzebni są ludzie z głowami pełnymi pomysłów.
Będę liderem wymagającym uczciwości, realnej pracy i zaniechania rozgrywek politycznych. Jeśli ktoś mi powie… taki młody, co mi tu będzie gadał… to ja powiem czas na zmiany! Czas na odbudowanie zaufania do lokalnej polityki. Czas na nowe pomysły i nowe spojrzenie na nasze miasto.
Czy mi się to uda? Wierzę, że tak. Będę przekonywał wszystkich. Zacznę od powołania zespołu, w którym będziemy rozmawiać o przyszłości miasta i powiatu. Zespołu otwartego na pomysły, składającego się z przedstawicieli różnych branż, różnych pokoleń, potrzeb i zainteresowań. Zespołu otwartego, dla wszystkich niezależnie od poglądów politycznych. Nasze miasto i nasz powiat są dla wszystkich.
Oczywiście mam wiele obaw i wiem, że nie będzie łatwo. Dlatego proszę Was o wsparcie. Bez Was nic nie zrobię, niczego nie zmienię. (…)– pisze na swoim facebooku nowy przewodniczący.
 
Gratulujemy!
 
 
 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook