Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2023 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

Czy strajki w Tomaszowie Maz. powinny nadal się odbywać?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszowski Festiwal Kwarantanny – #powiattomaszowski #jesteśmyrazem – SOSW

Dziś w ramach Tomaszowskiego Festiwalu Kwarantanny przedstawiamy film zrealizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej w Tomaszowie Mazowieckim.

Tomaszowski Festiwal Kwarantanny, to konkurs, zorganizowany przez Wydział Oświaty i Sportu Starostwa Powiatowego, dla szkół i placówek prowadzonych przez powiat tomaszowski. Każda szkoła przesyła film, w którym przybliżona jest zdalna nauka w czasie pandemii, ale nie tylko. W prezentacjach zostały pokazane też zdjęcia z czasów życia szkoły sprzed pandemii. S[specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Marii Grzegorzewskiej przesłał film zatytułowany „Jesteśmy razem”.

Najlepszy film zostanie nagrodzony nagrodą Starosty Powiatu Tomaszowskiego – Mariusza Węgrzynowskiego.

Przyznana będzie także nagroda publiczności. Zwycięży film, który będzie miał najwięcej polubień na Facebooku.

Do tej pory opublikowane zostały cztery filmy: I LO, II LO, ZSP 1 i ZSP 3. Zaobserwowaliśmy, że w rywalizacji do nagrody publiczności prowadzi film  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3. Najwięcej osób polubiło ten film na Facebooku powiatu.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook