Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«listopad 2022 »
P W Ś C P S N
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Tomaszowski Festiwal Kwarantanny

 

Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Mazowieckim zaproponowało młodzieży i nauczycielom z placówek oświatowych prowadzonych przez powiat tomaszowski udział w TOMASZOWSKIM FESTIWALU KWARANTANNY.

– Szkoły są zamknięte, uczniowie i nauczyciele pozostają w domach. Wiąże się to z brakiem takiej codziennej aktywności, do której młodzi ludzie są przyzwyczajeni. Doskwiera im również brak bezpośredniego kontaktu z kolegami, koleżankami i pedagogami. Stąd zrodził się pomysł na stworzenie przez młodych ludzi nagrań wideo w ramach TOMASZOWSKIEGO FESTIWALU KWARANTANNY. Chcemy pokazać, że nawet ograniczona przestrzeń, nie ogranicza wyobraźni. Mam nadzieję, że filmy te będą nową formą rozrywki dla uczestników festiwalu, jak również staną się źródłem wiedzy o możliwościach, potencjale i atrakcyjności placówek oświatowych prowadzonych przez powiat tomaszowski. Najlepsze filmy, które wpłynęły w ramach festiwalu zostaną nagrodzone.

Poniżej produkcja filmowa Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim. Następne premiery filmowe w kolejnych dniach.

#powiattomaszowski #jesteśmyrazem


« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook