Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Ujazd. Zmarznięte i głodne dzieci pozostawione bez opieki.

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań w gminie Ujazd, gdzie bez opieki pozostawiono czworo dzieci. Były one głodne i wychłodzone. Teraz o losie rodziny zadecyduje sąd.

4 grudnia 2017r. o godzinie 15:30, policjanci otrzymali informację, że w jednym z mieszkań, w gminie Ujazd sprawowana jest niewłaściwa opieka nad dziećmi. Policjanci którzy przyjechali na miejsce zobaczyli małe dzieci, które bez ubrań  wychodzą na balkon. Okazało się, że dzieci były same a mieszkanie zamknięte. Na pomoc przybyła straż pożarna. Strażacy dostali się do środka przez otwarty balkon. W wychłodzonym mieszkaniu była czwórka dzieci w wieku 9, 8 i dwóch 6 latków. Dzieci skarżyły się że jest im zimno i są głodne. Maluchy ubrano i przewieziono do znajdującego się nieopodal przedszkola, gdzie uzyskały niezbędna pomoc. Na miejsce dotarł kurator i pogotowie. Lekarz, który przebadał dzieci zdecydował o hospitalizacji  trójki z nich. Najstarsze dziecko trafiło do rodzinnego domu dziecka. W trakcie interwencji do przedszkola przyszła 30-letnia matka. Kobieta była nietrzeźwa. Miała 0,8 promila alkoholu w organizmie. Policjanci przyjęli zawiadomienie dotyczące narażenia na utratę życia i zdrowia  przez osobę na której ciąży szczególny  obowiązek sprawowania opieki nad osobą narażoną na niebezpieczeństwo. Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają na jak długi czas dzieci były pozostawione bez opieki. O dalszym losie tej rodziny zdecyduje sąd rodzinny.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook