Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

W Tomaszowie powstanie sieć ładowarek dla samochodów elektrycznych

W Tomaszowie planowana jest budowa sieci ładowarek dla samochodów elektrycznych w miejscach ogólnodostępnych dla mieszkańców. Urząd wskazał 4 lokalizacje pod przyszłe stacje – Plac Kościuszki, Arenę Lodową,  teren Galerii Tomaszów oraz Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Szeroko rozumiana elektro mobilność wraz z perspektywami rozwoju rynku pojazdów elektrycznych w Polsce i wyzwaniami z jakimi w najbliższym czasie zmierzą się również samorządy były tematami spotkania, które odbyło się 19 września w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

W spotkaniu brali udział m.in. przedstawiciele samorządów ziemi tomaszowskiej w tym Urzędu Miasta, Starostwa, Gminy Tomaszów oraz spółek miejskich z zaproszonymi gośćmi -Krzysztofem Płochockim, liderem projektu budowy stacji ładowania pojazdów elektrycznych z ramienia spółki PGE Nowa Energia, Dariuszem Bigelmajerem – PGE Dystrybucja, oraz z przedstawicielami Renault Polska.

Obecnie prowadzone są rozmowy i podpisywane umowy między gminą a PGE Nowa Energia. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to jest szansa, że ładowarki pojawią się w naszym mieście jeszcze w tym roku.

źródło: UM Tomaszów Mazowiecki

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook