Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wczoraj Strzelec – dziś Policjant

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim w sobotnie przedpołudnie spotkali się na terenie Przystani nad Pilicą z grupą tomaszowskich Strzelców. W trakcie spotkania zaprezentowali wszystkie aspekty służby w policyjnym mundurze oraz przybliżyli proces rekrutacji.

W sobotnie przedpołudnie 13 marca 2021 roku policjanci z tomaszowskiej komendy gościli na terenie Przystani nad Pilicą gdzie spotkali się ze Strzelcami z Jednostki Strzeleckiej 1002 Tomaszów Mazowiecki – ZS Strzelec OSW. Część osób należących do tej paramilitarnej grupy chce związać swoją przyszłość z służbą dla narodu i mundurem dlatego tomaszowscy policjanci zachęcali by był to mundur policyjny. W trakcie spotkania moderatorzy przybliżyli wszystkie aspekty policyjnej służby i krótko omówili jej specyfikę w poszczególnych pionach. Opowiedzieli jak przebiega proces rekrutacji oraz jakie wymogi musi spełnić kandydat starający się o przyjęcie w policyjne szeregi.  Na bieżąco odpowiadali na pojawiające się pytania i zaprezentowali atrakcyjność zawodu policjanta na dzisiejszym rynku stabilnych pracodawców.

Dziś w ,,Doborowy czwartek” każdy zainteresowany policyjną służbą również ma możliwość uzyskania wszelkich niezbędnych informacji na temat służby w niebieskim mundurze oraz samego procesu doboru. Wystarczy skontaktować się telefonicznie z Zespołem Kadr i Szkolenia i umówić się na spotkanie.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook