Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wejście do budynku starostwa tylko od ulicy św. Antoniego. Ważne informacje w środku

W związku z obecną sytuacją związaną z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa (COVID-19) zwracam się z prośbą o ograniczenie wizyt w Starostwie Powiatowym w Tomaszowie Mazowieckim w celu załatwienia spraw niezbędnych i szczególnie pilnych. Bardzo proszę o korzystanie z dostępnych narzędzi informatycznych, służących do kontaktu ze Starostwem: e-mail, Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej e PUAP.

Rekomendujemy:

– kontakt telefoniczny ze Starostwem – 44 724 21 27,

– fax – 44 724 29 15,

– kontakt telefoniczny z merytoryczną komórką

 (numery wewnętrzne wydziałów podane na stronie https://www.powiat-tomaszowski.pl/wydzialy-starostwa.html ),

– kontakt elektroniczny e-mail: starostwo@powiat-tomaszowski.pl

(adresy e -mail poszczególnych wydziałów dostępne są na stronie https://www.powiat-tomaszowski.pl/wydzialy-starostwa.html),

– Biuletyn Informacji  Publicznej, w tym zakładkę Obywatel w urzędzie (druki do pobrania)www.bip.powiat-tomaszowski.pl,

– adres e-PUAP: /o4ua6o2y1n/skrytka,

Szczegółowe informacje na temat załatwiania spraw w poszczególnych komórkach organizacyjnych będą zamieszczane na bieżąco na naszej stronie internetowej www.powiat-tomaszowski.pl.

Ponadto, mając na uwadze ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa, od 13 marca 2020 roku do odwołania, wprowadza się  nowe procedury związane z obsługą mieszkańców tj. wejście do budynku Starostwa będzie otwarte jedynie od ul. św. Antoniego; po wejściu do budynku prosimy o obowiązkową dezynfekcję rąk.

         W związku z zaistniałą sytuacją, mając również na uwadze znacznie zwiększoną absencję pracowników, proszę o cierpliwość i wyrozumiałość. Zapewniamy, że podejmiemy wszelkie działania organizacyjne, które umożliwią dotrzymanie ustawowych terminów załatwianych przez Państwa spraw.

Mariusz Węgrzynowski

Starosta Powiatu Tomaszowskiego

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook