Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«luty 2024 »
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wielkanocne życzenia dla mieszkańców powiatu tomaszowskiego

Wszystkim mieszkańcom powiatu tomaszowskiego najlepsze życzenia na Święta Wielkiej Nocy składa Zarząd Powiatu Tomaszowskiego w składzie: Mariusz Węgrzynowski – Starosta Powiatu Tomaszowskiego, Leszek Ogórek – Wicestarosta Powiatu Tomaszowskiego, Elżbieta Łojszczyk, Michał Czechowicz i Marek Kubiak – członkowie Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

„Szanowni Państwo, przed nami Święta Wielkiej Nocy. To wyjątkowe Święta, najważniejsze dla wszystkich katolików na świecie. To zmartwychwstanie Pańskie to jest pokazanie przez Syna Bożego, że jest prawdziwym Bogiem. To jest pokonanie śmierci. Przechodzi drogę krzyżową w swoim życiu, z miłości dla każdego człowieka po to, żeby mógł nas zbawić po to, żebyśmy my mogli się zbawić, żebyśmy mieli taką szansę. Bóg z tej miłości daje się poniżyć, ale wie, że to jest właśnie potrzebny element pokazania tego wszystkiego, co wiąże się z nim w tych relacjach z człowiekiem. Kocha nas ludzi i dlatego przechodzi tą drogę krzyżową. Jeszcze raz pokonuje śmierć, dając nam nadzieję na nasze zmartwychwstanie, dając nadzieję na to, że będziemy mogli razem z nim być w niebie. Będziemy mogli każdego dnia cieszyć się jego obecnością, tą wyjątkową radością. Pan Bóg po prostu jest wspaniały. Ta jego postawa jest wyjątkowa i powinniśmy starać się go w całym życiu naśladować. To są te święta od drogi krzyżowej do jego triumfu, do zmartwychwstania.

Na ten czas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzę Państwu przede wszystkim, żeby to były Święta spędzone w gronie rodziny, najbliższych, tych wszystkich, których kochamy, z którymi chcemy spędzać ten czas świąteczny przy wspólnym stole. Życzę Państwu, żebyście byli pełni optymizmu, pełni radości, życzliwości, w czasie tego wielkiego wydarzenia. Żebyście mogli z uśmiechem podejść do każdego człowieka, mogli podzielić się kawałkiem chleba, zjeść wspólny posiłek. To jest wielkość tych Świąt. Przez ostatni czas zapominamy o tym wszystkim, co jest ważne, co jest wyjątkowe, a to wiąże się z naszym zbawieniem, bo najważniejszą sprawą w życiu każdego człowieka jest jego zbawienie i te Święta Wielkiej Nocy są pełne refleksji, przypomnienia o tym wszystkim, co właśnie wiąże się z takim docelowym już dojściem w naszym życiu. Czyli robimy wszystko, staramy się żyć w taki sposób, żeby można było się zbawić, żebyśmy mogli to szczęście dzielić z Panem Bogiem. Zobaczmy na to wielkie poświęcenie Boga względem nas. Robi to, jeszcze raz przypominam, z miłość. Starajmy się to docenić i ten czas świąt to jest czas triumfu Boga, dla nas wyjątkowej radości, miłości. Życzę Państwu, żeby pan Jezus Chrystus, który jest źródłem wiary nadziei, miłości, obdarzył Was bardzo sowicie swoim błogosławieństwem i z taką ufnością na dalsze miesiące pozwolił spojrzeć każdemu z nas. Szczęść Boże.” – życzenia Mariusza Węgrzynowskiego – Starosty Powiatu Tomaszowskiego.

„Szanowni Państwo, z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, składam wiosenne życzenia, aby w Waszych sercach, rodzinach i domach, zagościły radość, spokój i wielka nadzieja z odradzającego się życia. Wesołego Alleluja!” – życzenia Leszka Ogórka – Wicestarosty Powiatu Tomaszowskiego.

„Szanowni Państwo, niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Życzę z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół. Wesołego Alleluja.” – życzenia Elżbiety Łojszczyk – członka Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.  

„Wielkanoc to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka. Życzę wszystkim mieszkańcom Powiatu Tomaszowskiego, aby Święta Wielkanocne przyniosły Wam radość oraz wzajemną życzliwość. Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie nadzieję napełni Państwa pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu wszelkich trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.” – życzenia Michała Czechowicza – członka Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

„Szanowni Państwo, drodzy mieszkańcy powiatu tomaszowskiego, Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy, chciałbym życzyć Państwu, Państwa rodzinom, zdrowia, ciepła, radości, odpoczynku i spokoju przy Wielkanocnym stole. Niech triumf Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego, triumf życia nad śmiercią inspiruje Państwa do działań na rzecz pokoju, do działań na rzecz miłości bliźniego. Szanowni Państwo, życzę jeszcze raz, zdrowych, radosnych, spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. a w lany poniedziałek, w Poniedziałek Wielkanocny, Kochani, polejmy się wodą tak, jak to niesie tradycja. Bawmy się, cieszmy się. Cieszmy się swoją bliskością. Wszystkiego, wszystkiego najlepszego.” – życzy  Marek Kubiak – członek Zarządu Powiatu Tomaszowskiego.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook