Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 4
«styczeń 2022 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Do majowego weekendu

2021-05-01 00:00:00

Reklama

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Wielkie sprzątanie gminy

Od początku kwietnia z inicjatywy wójta gminy Inowłódz rozpoczęła się akcja sprzątania gminy.

Ustalony został harmonogram według którego pracownicy Referatu Komunalnego Urzędu Gminy sprzątali drogi oraz pobocza w poszczególnych miejscowościach a także prawy brzeg Pilicy. Tydzień temu do akcji przyłączyli się harcerze Hufca ZHP Inowłódz porządkując brzegi rzeki Pilicy na odcinku Spała – Teofilów, natomiast kajakarze z Klubu Sportowego Amber na odcinku: Tomaszów Mazowiecki – Spała.

W dniu 28 kwietnia br. zaplanowano finał akcji, w którym wezmą udział: młodzież z Publicznej Szkoły Podstawowej w Inowłodzu oraz Publicznego Gimnazjum, żołnierze 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Jednostki Wojskowej w Nowym Glinniku, pracownicy Urzędu Gminy w Inowłodzu z Wójtem panem Bogdanem Kąckim. Wszyscy uczestnicy podzieleni zostaną na trzy grupy. Pierwsza grupa sprząta odcinek w górę rzeki od Żądłowic do oczyszczalni ścieków w Zakościelu, druga od oczyszczalni w Zakościelu do Inowłodza, a trzecia odcinek w dół rzeki od Teofilowa do Inowłodza. Ponadto na odcinku Spała – Żądłowice z wody zbierać śmieci będą kajakarze z klubu KS Amber. Młodzież szkolna zaopatrzona zostanie w kanapki i napoje, a także w przeciwdeszczowe peleryny.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkają się na terenie OSiR w Inowłodzu przy wspólnym grillu.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook