Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 2
«styczeń 2023 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Sonda

Czy skorzystam ze szczepienia na covid-19?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Witajcie w Formacie3A!

Naszą misją jest łączenie ludzi. Życzliwość, troska, dialog, te trzy słowa zamienione w działanie mogą odmienić nas i nasze życie.

Mieszkańcy naszego powiatu! Otrzymujecie do dyspozycji lokalne medium internetowe, w którym będziecie mogli publikować materiały dotyczące własnej działalności i aktywności, wyrażać opinie o lokalnych wydarzeniach, chwalić się i wskazywać błędy i niedociągnięcia. Chcemy, abyście byli współtwórcami tej platformy nie, jako anonimowi hejterzy, ale jako aktywni i nieobojętni na sprawy innych obywatele naszej „małej ojczyzny”.

Mamy ambicję stać się obywatelskim narzędziem kontroli dla rządzących w naszym powiecie. Ta misja może się powieść tylko dzięki zaangażowaniu nas wszystkich, mieszkańców tego kawałka kraju.

***

Od pierwszego dnia działalności, Format3A jest największą internetową bazą firm powiatu tomaszowskiego. Chcemy, by ta platforma była również błyskawicznym źródłem pozyskiwania informacji, wymiany danych, zapoznawaniem się z ofertą innych. Chcemy skrócić do minimum dystans między: szukającymi-znajdującymi, kupującym-sprzedającymi, oferującymi-potrzebującymi, producentami-odbiorcami. Nie będziemy stronić od bieżącej informacji, która pozwoli naszym użytkownikom orientować się, co dzieje się w ich najbliższym otoczeniu. O czym muszą pamiętać, co powinni wiedzieć, z czego mogą skorzystać.

***

Oddajemy do dyspozycji miejsce lokalnym organizacjom pozarządowym, hobbystom, nieformalnym grupom, blogerom. Ta platforma ma pomagać w nawiązywaniu kontaktów, dzieleniu się doświadczeniem i opiniami.

Prace nad portalem rozpoczęłyśmy kilka miesięcy temu poświęcając wiele godzin na ustalenie potrzeb naszych użytkowników, ogłoszeniodawców i reklamodawców, dzięki czemu dopasowaliśmy się idealnie do potrzeb rynku. Mimo to wiemy, że platforma nie ma jeszcze formy doskonałej, za to zapewniamy, że będziemy ją modyfikować i dopasowywać do potrzeb i oczekiwań naszych użytkowników. Ciebie.

Zespół

Formatu3A

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook