Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 6
«Grudzień 2019 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  

Do Mikołajek

2019-12-06 07:00:00

Reklama

Sonda

Obwodnica dla Tomaszowa

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Wybory parlamentarne 2019. Kandydaci do Sejmu i Senatu [lista w środku]

Wybory parlamentarne już w niedziele 13 października 2019 r. Na chwilę przed ciszą wyborczą przedstawiamy zestawienie kandydatów do Sejmu w okręgu nr 10 oraz kandydatów do Senatu w okręgu nr 29. 

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 10.
Granice tego okręgu to część województwa łódzkiego obejmująca obszary powiatów: bełchatowski, opoczyński, piotrkowski, radomszczański, rawski,
skierniewicki, tomaszowski oraz miast na prawach powiatu: Piotrków Trybunalski i Skierniewice.

Lista kandydatów nr 1:
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Klimczak Dariusz, Kaliszki, historyk
2. Łuczkowski Tomasz, Opoczno, dziennikarz
3. Jędraszek Teresa Małgorzata, Złota, specjalista administracji publicznej
4. Ościk Elżbieta Teresa, Wolbórz, ekonomista
5. Majewski Henryk, Niemirowice, rolnik
6. Kącki Bogdan, Rzeczyca, specjalista administracji publicznej
7. Czechowska Krystyna, Piotrków Trybunalski, ekonomista
8. First Agnieszka Teresa, Bujny Szlacheckie, budownictwo ogólne inż. 
     budownictwa
9. Wyszogrodzki Zbigniew Stanisław, Skierniewice, specjalista
    bezpieczeństwa i higieny pracy
10. Grałek Bożena Maria, Tomaszów Mazowiecki, nauczyciel przedszkola
11. Górska Alicja Bogusława, Żytno, kucharz
12. Olszewska Grażyna Marianna, Skierniewice, rolnik
13. Walczyk Jacek Bogdan, Bukowie Górne, prawnik
14. Łoś Stanisław, Zagórze, mechanik pojazdów samochodowych
15. Robak Barbara Danuta, Kwiatkówka, specjalista administracji
      publicznej
16. Pazurek Damian Piotr, Błogie Rządowe, specjalista bezpieczeństwa i 
       higieny pracy
17. Skorupa Ewelina, Grabostów, historyk sztuki
18. Mazur Marek Marian, Piotrków Trybunalski, ekonomista

Lista kandydatów nr 2:
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Macierewicz Antoni, Warszawa, historyk
2. Wojciechowski Grzegorz Michał, Regnów, rolnik
3. Telus Robert, Ostrów, rolnik
4. Milczanowska Anna Maria, Radomsko, pedagog
5. Dróżdż Beata Zofia, Piotrków Trybunalski, dyrektor generalny
6. Lorek Grzegorz Andrzej, Piotrków Trybunalski, parlamentarzysta
7. Kubiak Dariusz Jan, Bełchatów, parlamentarzysta
8. Wendrowska Ewa Beata, Tomaszów Mazowiecki, lekarz – specjalista
    dermatologii i wenerologii
9. Maciejewski Krzysztof, Radomsko, parlamentarzysta
10. Janowska Małgorzata Monika, Bełchatów, ekonomista
11. Ozga-Flejszer Beata Ewa, Skierniewice, rolnik upraw mieszanych
12. Wyczachowski Waldemar, Łękińsko, ekonomista
13. Wojciechowska Martyna Olga, Osiedle Niewiadów, specjalista administracji publicznej
14. Sałek Paweł, Maków, wyższy urzędnik państwowy
15. Wysocka Agnieszka Katarzyna, Bełchatów, nauczyciel języka obcego
16. Misztal Dariusz Adam, Rawa Mazowiecka, inżynier mechanik – środki transportu
17. Ziemba Zbigniew Jan, Wola Krzysztoporska, nauczyciel historii
18. Ciecióra Krzysztof Jan, Radomsko, wyższy urzędnik państwowy

Lista kandydatów nr 3:
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Sowińska Anita Katarzyna, Łódź, ekonomistka
2. Ostrowski Artur Zygmunt, Piotrków Trybunalski, nauczyciel
3. Panak Marta, Chlebów, nauczyciel
4. Rozpara Tadeusz, Bełchatów, radca prawny
5. Ptak Małgorzata Alicja, Radomsko, animatorka kultury
6. Wałach Małgorzata Dorota, Tomaszów Mazowiecki, wychowawca w placówce wychowawczo-opiekuńczej
7. Pawelczyk Andrzej Krzysztof, Bełchatów, technik elektryk
8. Klemba Julia Anna, Skierniewice, specjalista administracji publicznej
9. Lewandowski Tomasz, Skierniewice, agent ubezpieczeniowy
10. Zięba Paweł, Przedbórz, monter
11. Bienias Agnieszka, Rawa Mazowiecka, adwokat
12. Rochmiński Paweł, Pągów, inżynier rolnictwa
13. Mandat Joanna Ewa, Łask, lekarz
14. Podpora Mariusz Łukasz, Tomaszów Mazowiecki, reżyser filmowy
15. Sulka Monika Zofia, Piotrków Trybunalski, specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy
16. Żuraw Elżbieta Małgorzata, Łódź, ekonomistka
17. Jabłoński Marek Jerzy, Łódź, emeryt – włókiennik
18. Kowalczyk Mariusz Krzysztof, Bełchatów, technik administracji

Lista kandydatów nr 4:
KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Marjan Patryk Piotr, Bełchatów, górnik
2. Rak Jacek Krzysztof, Radomsko, elektronik
3. Fąk Andrzej, Tomaszów Mazowiecki, emeryt – były oficer sił zbrojnych
4. Zaborny Piotr Bogusław, Skierniewice, nauczyciel
5. Heinzel Alicja Anna, Piotrków Trybunalski, nauczycielka
6. Wychowałek Paweł, Jarosty, rolnik
7. Florczyk Bernadeta Edyta, Dębniak, opiekunka dziecięca
8. Budkiewicz Marcin, Łazów, informatyk
9. Madejska Wiesława Agata, Brzostek, rolnik
10. Sęk Adrian, Tomaszów Mazowiecki, mechanik
11. Chmielarska Anna Maria, Biskupia Wola, kosmetyczka
12. Sypka Kamil Mariusz, Głuchówek, spawacz
13. Kleska Katarzyna Ewa, Piotrków Trybunalski, kierowca
14. Liszewska Ewa Barbara, Skierniewice, doradca finansowy
15. Kostrzewa Mirosław Marian, Opoczno, kierowca
16. Gajda Jadwiga, Bełchatów, doradca klienta
17. Grabowski Krzysztof Adam, Skierniewice, inżynier budownictwa

Lista kandydatów nr 5:
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI
1. Grabarczyk Cezary Stanisław, Łódź, adwokat
2. Spólnicka Magdalena Sylwia, Radomsko, farmaceuta
3. Rutkowska Dorota, Skierniewice, socjolog
4. Klatka Barbara Ewa, Tomaszów Mazowiecki, menedżer sportu
5. Sokalski Jacek Marian, Piotrków Trybunalski, ekonomista
6. Rożniatowski Arkadiusz Paweł, Bełchatów, pracownik obsługi klienta
7. Telus Robert, Opoczno, technik mechanik
8. Kuba Elżbieta Ewa, Wałowice, księgowa
9. Janiec Roman Stanisław, Wola Przerębska, nauczyciel
10. Senejko Andrzej Jerzy, Warszawa, adwokat
11. Listwoń Anna Renata, Niechcice, technik farmacji
12. Siedlecki Roman Piotr, Bełchatów, nauczyciel
13. Bilski Kuba, Budziszewice, student
14. Tokarski Piotr Sebastian, Tomaszów Mazowiecki, ekonomista
15. Wolińska Sylwia, Jakubów, logistyk
16. Kowalczyk Jan Wojciech, Kietlin, rolnik
17. Poniatowska Ewa Justyna, Będków, nauczycielka
18. Wężyk-Głowacka Marlena Irena, Piotrków Trybunalski, administratywista

Lista w wyborach do Senatu dla okręgu wyborczego nr 29.
Granice okręgu wyborczego 29 to obszary powiatów: opoczyński,
rawski, skierniewicki, tomaszowski oraz miasta na prawach powiatu:
Skierniewice.

Ambrozik Rafał Michał
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Miejsce zamieszkania: Rawa Mazowiecka
Partia: nie należy do partii politycznej
Zawód: parlamentarzysta

Bagieński Artur Jan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ARTURA BAGIEŃSKIEGO
Miejsce zamieszkania: Paradyż
Partia: Polskie Stronnictwo Ludowe
Zawód: nauczyciel

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook