Kalendarz gminy Będków

Nadchodzących wydarzeń: 0
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Wyjątkowe jasełka przygotowane przez przedszkolaków z Wiaderna

Jasełka w wykonaniu dzieci z Zespołu Szkół w Wiadernie

Opublikowany przez Format3A Piątek, 20 grudnia 2019

Ze Świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich jest odgrywanie inscenizacji o Bożym Narodzeniu zwanych Jasełkami, corocznie wystawiane w szkole.
 „Jest taki dzień…” pod tym hasłem odbyło się 20 grudnia spotkanie bożonarodzeniowe w Zespole Szkół w Wiadernie.

W świąteczną atmosferę wprowadziły gości dzieci z przedszkola, które wraz z chórem przygotowały przedstawienie jasełkowe.

Dzieci wcieliły się w role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów, bohaterów bajek, przybywających złożyć pokłon dziecku Bożemu narodzonemu w ubogiej stajence. Przedszkolaki dołożyły wielu starań aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia oraz na długo zapiszą się w pamięci uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości.
Uroku inscenizacji dodały kolędy, które napełniły wszystkich świąteczną radością i sprawiły, że poczuliśmy magię zbliżających się świąt. Do wspólnego kolędowania włączyli się uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście.

Wyjątkowe jasełka przygotowały nauczycielki: Katarzyna Waścikowska opiekunka grupy 0, której to przedszkolaki wcieli się w główne role w jasełkach oraz Joanna Świnoga i Alicja Sidorowicz.
Wśród zaproszonych gości był sekretarz gminy Przemysław Sepkowski, proboszcz Parafii NMP Królowej Polski ks. Zygmunt Nitecki, radna z Wiaderna Marzena Plich, radna Ewa Poborska, sołtys wsi Wiaderno Stanisław Bojanowski, Danuta Pełka przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich oraz rodzice. 

W tym dniu odbyły się również Wigilie klasowe.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook