Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 4
«Wrzesień 2019 »
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Wyróżnienia dla najzdolniejszej młodzieży. Lista uczniów w środku

24 czerwca, w poniedziałek, obyło się uroczyste wręczenie nagród dla uzdolnionej młodzieży szkół podstawowych i ostatnich roczników klas gimnazjalnych w sali obrad Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. Wyróżnienia przyznano uczniom za wyniki w konkursach oraz za wysokie ponad 90% wyniki na egzaminach końcowych (to uczniowie, przy nazwiskach których jest puste miejsce w tabeli). Nagrody wręczyli ponad 70 uczniom prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko i wiceprezydent Izabela Śliwińska.

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Aleksandra Kamińskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 w Tomaszowie Mazowieckim

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Marcin Czapnik laureat wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948”.  Julita Piotrowska
Tymon Szymański laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego Sylwia Kowalczyk
Zuzanna Kołodziejczyk laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Marzena Urbańska
Adrian Banasik finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Marzena Urbańska
Amelia Jędrychowicz finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Marzena Urbańska
Julia Pluta finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Dorota Lizut
Martyna Zielińska finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Dorota Lizut
Nikodem Felińczak    
Szymon Rutkowski    
Katarzyna Pytelewicz    
Mateusz Dąbrowski    
Lena Kapruziak    
Filip Szewczyk    
Artur Korneluk    
Jakub Ćwiek    
Julianna Kołodziejczyk    

 

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 2

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Szymon Popiela laureat wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948”.  Jolanta Wawrzeńczyk 
laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii 
Mikołaj Tatar laureat wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948”.  Jolanta Wawrzeńczyk
laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii 
Piotr Zwardoń laureat wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948”.  Jolanta Wawrzeńczyk
laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii 
Aleksandra Nowak finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Elżbieta Bojanowska
Natalia Jakszuk finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Aneta Link
Jakub Kacprzyk    
Klaudia Jabłońska    

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Maciej Kaczuba finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z wiedzy o społeczństwie Urszula Białas
Julia Chojnacka finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii Jolanta Krajewska
Mikołaj Dębiec laureat wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948”.  Urszula Białas
Amelia Miazga laureatka interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego  Danuta Chojnacka
Mateusz Grzybowski laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii Elżbieta Galińska
finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego Agnieszka Borysławska
Jakub Piórkowski finalista wojewódzkiwego konkursu przedmiotowego z biologii Danuta Chojnacka
Bartosz Kwiatkowski laureat interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego  Danuta Chojnacka
Amelia Kaczuba    
Olaf Bukowski    

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 10

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Bartosz Wielgosz finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego Łukasz Dębiec
Oliwia Strzechowska finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Izabela Kowara
laureatka interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego Magdalena Kołodziejczyk
Aleksandra Robak laureatka interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego Magdalena Kołodziejczyk
Zofia Bryks    
Izabela Jarzębska    
Rozalia Błaszczyk    
Rita Wiśniewska    

Szkoła Podstawowa nr 9 im. ks. Jana Twardowskiego w ZSP nr 9

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Filip Fajfer finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii Ewa Rosół
Jakub Andelt    
Dominik Pasieczyński    
Piotr Wojtaszczyk    

Szkoła Podstawowa nr 11 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Krzysztof Kowalski laureat wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1939 – 1948”.  Maria Śledzińska
Olga Chojnacka laureatka wojewódzkiego interdyscyplinarnego konkursu filozofii klasycznej „W poszukiwaniu prawdy o człowieku” Maria Śledzińska
Dominika Hajkowska laueatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii Maria Śledzińska
laureat wojewódzkiego interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego Izabela Chaber  Aneta Kołodziejska
Amelia Piwowarska laureatka wojewódzkiego interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego Izabela Chaber  Aneta Kołodziejska
finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii Izabela Chaber
finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z geografii Aneta Kołodziejska
Iga Cisowska laureatka wojewódzkiego interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego Izabela Chaber  Aneta Kołodziejska
Monika Rybak    
Julia Stępień    
Oliwia Koluśniewska    
Miłosz Wojtaszek    
Kinga Wawrzyńczyk    

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 8

Zuzanna Kwiatkowska laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Joanna Piechna
Maja Cedro finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Joanna Piechna
Weronika Brajtkrojc finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Agnieszka Kujawska
Marta Kiedrzyńska finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Agnieszka Kujawska
Julia Staszek finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Joanna Piechna
Oliwia Zamożniewicz finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Agnieszka Kujawska
Klaudia Zięba finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Agnieszka Kujawska
Aleksander Kostanek    
Maja Kuniecka laureatka wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura
Mikołaj Bednarek laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura
Jakub Gogol laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura
Bartosz Kujawski laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura
Filip Palimąka laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura
Mateusz Palimąka laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura
Mateusz Siudziński laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Marcin Saktura

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Orła Białego w ZSP nr 6

Imię i nazwisko ucznia Kl. Osiągnięcia Nauczyciel 
Martyna Kowalewska VIII laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Beata Kubacka-Mizerska
Natalia Kawa VIII finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Beata Kubacka-Mizerska
Adrianna Solińska VIII finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Beata Kubacka-Mizerska
Aleksandra Sobkiewicz VIII finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Elżbieta Kafar

Szkoła Podstawowa nr 13 Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego

Imię i nazwisko ucznia Osiągnięcia Nauczyciel 
Emil Stolarczyk laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego Anna Rożej
Filip Łącki laureat wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Aneta Koścista
Karolina Pichola laureatka wojewódzkiego konkursu pieśni i piosenek patriotycznych „Na Biało-Czerwoną Nutę” Aneta Koścista
Aleksandra Krzysztofik    

Link do pełnej galerii zdjęć: Galeria

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook