Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«czerwiec 2024 »
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Z Europą nam po drodze, czyli spotkanie w ramach akcji Tour de Konstytucja 

Czwartkowym popołudniem w Tomaszowie Mazowieckim, na pl. Kościuszki odbyło się wydarzenie pn. Przystanek Tomaszów Mazowiecki ogólnopolskiej akcji Tour de Konstytucja, którego hasłem przewodnim było „Z Europą nam po drodze”.

Gośćmi wydarzenia, które rozpoczęło się o godzinie 17.00 byli wybitni prawnicy i działacze, a wśród nich m.in. prof. Ewa Łetowska, Jacek Bilewicz, Ewa Stompor-Nowicka, Katarzyna Kwiatkowska, Zbigniew Bakalarczyk, Kinga Dagmara Siadlak, Robert Hojda. W wydarzeniu uczestniczyli również tomaszowscy adwokaci i radcy prawni.

Eventowi przyświecały dwa nadrzędne cele. Po pierwsze edukacja, czyli poszerzanie wiedzy dotyczącej ustawy zasadniczej. Po drugie – integracja, czyli rozmowy o konstytucji w miłej atmosferze.

Uczestnicy spotkania otrzymali m.in. przypinki z napisem „Tour de Konstytucja” oraz broszurę ze spisaną Konstytucją RP.

Tour de KonstytucjaPL to seria spotkań znanych prawników i aktywistów z mieszkańcami kilkudziesięciu miast w Polsce, których istotą jest przybliżenie obywatelom doniosłości polskiej konstytucji.

Live z wydarzenia tutaj

Galeria zdjęć tutaj

Na zdjęciu głównym od lewej Ewa Stompor-Nowicka, Jacek Bilewicz, Ewa Łętowska i Zbigniew Bakalarczyk

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook