Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zdarzenia w noc Sylwestrową

W noc sylwestrową tomaszowscy strażacy wyjeżdżali jedynie 2 razy. W pierwszym przypadku był to pożar kosza na śmieci w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Szerokiej i w drugim przypadku było to usunięcie złamanego konaru drzewa, leżącego na jedni w miejscowości Reginów.

W ostatnim dniu starego roku, odnotowaliśmy łącznie 10 zdarzeń na terenie naszego powiatu. Wśród nich były 4 pożary, 5 miejscowych zagrożeń i jeden alarm fałszywy. Na szczęście obyło się bez poważniejszych interwencji. Nikt w zdarzeniach nie odniósł obrażeń.

W miejscowości Kawęczyn w gminie Rzeczyca oraz w miejscowości Ciebłowice Duże w gminie Tomaszów Mazowiecki w wyniku awarii instalacji wodnej w budynkach mieszkalnych, doszło do zalania piwnic. W Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Barlickiego oraz w Sangrodzu przy ulicy Lipowej, strażacy gasili sadze w kominie. W Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy PCK strażacy uczestniczyli w gaszeniu pojedynczego suchego drzewa. Z kolei w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Mazowieckiej, jeden z lokatorów wyczuł ulatniający się gaz z kratki wentylacyjnej. Sprawdzenie przez strażaków pomieszczeń budynku detektorem wielogazowym na obecność gazów niebezpiecznych, nie potwierdziło obaw zgłaszającego

Źródło: KPPSP Tomaszów Maz.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook