Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zintegrowany system zarządzania oświatą w Powiecie Tomaszowskim od 2018 roku. Inauguracja..

16 listopada, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, odbyła się inauguracja poświęcona wdrożeniu zintegrowanego systemu zarządzania oświatą.  W ramach projektu szkoły zostaną wyposażone w nowoczesne e-dzienniki UONET+, system do zarządzania finansami, kadrami, płacami a w urzędzie zostanie wdrożony system do planowania i analizowania organizacji i finansów oświaty. System objęte będą wszystkie szkoły ponadgimnazjalne oraz placówki oświatowe, czyli ponad 3450 uczniów.  

Narzędzie różni się od tego na czym do tej pory nauczyciele pracowali – informuje nas Barbara Robak członek zarządu Wydział Oświaty i Sportu – Zintegrowany system zarządzania oświatą, to przede wszystkim narzędzie skutecznego planowania i realizowania budżetu oświaty, obsługa cyklu budżetowego od arkuszy organizacyjnych przygotowywanych w szkołach, poprzez plany budżetowe, po kontrolę ich realizacji przez cały rok kalendarzowy. Efektem jest lepsza komunikacja, i współpraca, usprawniony system realizacji codziennych obowiązków nie tylko szkół ale też urzędu.

Zalety nowego systemu, to stała komunikacja pomiędzy szkołą a rodzicami i uczniami. Bieżący wgląd do frekwencji dziecka, ocen, zapowiedzi sprawdzianów, realizacji zadań domowych, możliwość usprawiedliwienia nieobecności. Za pomocą wersji mobilnej e-dziennik będzie dostępny na telefonach. 
Zintegrowany system to wachlarz udogodnień dla dyrektorów szkół. Wszystkie czynności zarządcze, takie jak planowanie roku szkolnego, finansów szkoły, planowanie zastępstw, prowadzanie spraw kadrowo-płacowych będą realizowane w systemie. 
System dostarczy także urzędowi narzędzia do skutecznego planowania i monitorowania realizacji budżetu oświaty. Dostęp do gromadzonych danych pozwoli na bieżąca kontrolę i informację o kondycji oświaty.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook