Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«maj 2024 »
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Złote Gody w Rokicinach

Dziś w Urzędzie Gminy w Rokicinach odbyła się uroczystość Złotych Godów. W 2020 roku 50-lecie pożycia małżeńskiego obchodziło aż 17 par, które zostały odznaczone medalem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Rokiciny Jerzy Rebzda w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Marka Piekarskiego oraz Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Rokicinach Ewy Szulc.
To wyjątkowe święto jest symbolem wierności i miłości, to dowód wzajemnego szacunku i zrozumienia, jakim przez tyle lat darzy się dwoje ludzi. Zbudowanie tak trwałego związku, który przetrwa nie jedno zawirowanie w życiu jest pięknym wzorem dla młodych pokoleń. Pokazuje, że relacja oparta na mocnym fundamencie jakim jest miłość i wzajemne zaufanie jest niezwykle silna.
Ten niezwykły jubileusz 50 lat razem w miłej atmosferze obchodzili: Krystyna i Czesław Błażejewscy, Teresa i Ryszard Chodobińscy, Stanisława i Eugeniusz Dziedzińscy, Grażyna i Wiesław Feja, Teresa i Jerzy Iskierka, Władysława i Zdzisław Jeżyna, Józefa i Marian Karcz, Krystyna i Romuald Karp, Halina i Aleksander Kusiak, Władysława i Tadeusz Lasota, Irena i Jan Miazek, Stanisława i Wiesław Owczarek, Grażyna i Jan Piekarscy, Joanna i Wiesław Pierzchałka, Stanisława i Zdzisław Wegner, Julia i Paweł Woźny, Danuta i Jerzy Charusta.

Wszystkim Jubilatom życzymy szczęścia i pomyślności oraz długich lat życia w dobrym zdrowiu.

 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook