Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

Ile wydaliście pieniędzy w tym roku na Wszystkich Świętych? Na znicze, kwiaty i inne ozdoby na grób?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zmiany w Urzędzie Miasta

Coś się kończy, coś się zaczyna. Na najbliższej sesji Rady Miasta zostanie przedłożony radnym projekt uchwały odwołujący Mariolę Sobolewską. Obecna skarbnik odchodzi w ramach porozumienia stron. Dziś w Urzędzie prezydent podziękował skarbniczce za lata pracy na rzecz Tomaszowa Mazowieckiego.

– Dziękuję Pani skarbnik za wieloletnią współpracę – mówi Marcin Witko, prezydent Tomaszowa Mazowieckiego. – Bardzo dobrze nam się razem pracowało, rozumiem jednak, że czasami życiowe losy kierują nas na inne tory. Udało się nam wspólnie stworzyć w wydziałach finansowo-budżetowych bardzo sprawnie funkcjonujący zespół profesjonalistów. W pełni wierzę, w zapewnienia Pani skarbnik, że jest on świetnie przygotowany do wszelkich wyzwań. Dziękuję za przygotowanie tegorocznego budżetu, przypilnowanie wszystkiego, mam pewność, że jest on bezpieczny i przemyślany. W tych czasach bardzo trudno jest o specjalistów, wbrew powszechnej opinii w samorządzie nie zarabia się dużo, zwłaszcza biorąc pod uwagę zakres obowiązków i odpowiedzialność jaka na nas ciąży – kończy prezydent Marcin Witko.

– Również dziękuje za te lata współpracy – dodaje Mariola Sobolewska – zaczynaliśmy z budżetem około 180-milionowym, teraz jest on już na poziomie ponad 300 mln zł. Pokonaliśmy wiele wyzwań i sprostaliśmy ogromnym inwestycjom, wystarczy wspomnieć np. Arenę Lodową, jedyną taką w kraju. Nie mogliśmy liczyć na gotowe rozwiązania. Dlatego jestem przekonana, że zostawiam świetny i zgrany zespół, który podoła jeszcze nie jednemu wyzwaniu – jest na to przygotowany- dodaje Mariola Sobolewska.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook