Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 1
«kwiecień 2024 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Sonda

O jakiej porze roku plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim wygląda lepiej?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Zwolnij! Jak kocha to poczeka. Łamiąc przepisy – łamiesz serce wielu osobom!

Walentynki to doskonała okazja aby przypomnieć wszystkim , nie tylko tym zakochanym, że pośpiech tak jak w miłości tak i na drodze nie jest wskazany :). Nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków, w tym tych najtragiczniejszych w skutkach. Jadąc zgodnie z obowiązującymi przepisami dbasz o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Podczas prowadzonej dzisiaj akcji na drogach powiatu tomaszowskiego, policjanci ruchu drogowego rozdawali zapachowe serduszka z wymowną treścią: „Zwolnij! Jak kocha, to poczeka”.

W dniu Świętego Walentego policjanci z wydziałów ruchu drogowego wszystkich komend Policji w garnizonie łódzkim, podczas kontroli drogowych w szczególny sposób przypominają o tym jak duże niebezpieczeństwo niesie ze sobą przekraczanie prędkości. Kierowcy podczas kontroli drogowych otrzymają zapachowe serduszka ze specjalnej limitowanej edycji : Zwolnij – jak kocha – to poczeka ! Przypominają one, że warto zdjąć nogę z gazu i bezpiecznie dojechać do celu, tym bardziej jeśli czeka tam ukochana osoba. To kolejna edycja tej wyjątkowej akcji skierowanej nie tylko do zakochanych. Zawsze spotyka się z pozytywnym odzewem a zapachowe serduszko zawieszone w samochodzie, każdego dnia przypomina aby nie przekraczać dozwolonych prędkości.
W akcji udział wzięli również tomaszowscy policjanci. W tak wyjątkowym dla zakochanych dniu, działania policjantów były równie wyjątkowe, a sami kierujący jednomyślnie przyznali, iż na długo zapamiętają dzisiejsze kontrole i z pewnością będą przestrzegali przepisów. 

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook