Powrót do listyPomagamy z każdym krokiem. Tomaszowski BBL zaprasza na 4. PKO Bieg Charytatywny

Za nami 4. PKO Bieg Charytatywny rozegrany na 12 stadionach w Polsce. Jak co roku pozostałe BBL-owe stadiony w Polsce przyłączają się do pomagania przez bieganie organizując „Lokalne Biegi Charytatywne”
Dzięki wsparciu Partnera Strategicznego PKO Bank Polski Biegajmy Razem okrążenia, które zostaną wybiegane na poniższych stadionach – PKO Bank Polski doliczy je do sumy okrążeń 4.PKO Biegu Charytatywnego zwiększając tym samym przekazane środki na pomoc potrzebującym. Tomaszów Mazowiecki biegnie 30 września o godzinie 14:00, na stadionie Braci Gadaj. Jak zapewniają organizatorzy tomaszowskiej sztafety „Pomożesz dzieciom i przy tym dobrze się będziesz bawić bo emocje w tej sztafecie są niesamowite”

Jak wziąć udział w akcji:

1. Wystarczy zebrać 5 – osobową drużynę i przyjść na dany stadion
2. Rejestracja drużyn pod linkiem:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd32EN1JaL_vVcmoxZnNecYTiEntJM_N-MtIdMrBU8gqt10vw/viewform

Uczestnictwo:

1.Bieg ma charakter sztafety. W sztafecie biorą udział. 5-osobowe drużyny. Każdy z Zawodników musi pokonać co najmniej jedno okrążenie w trakcie godzinnego Biegu.
2. Jeśli nie masz drużyny – przyjdź – trener akcji BBL dołączy Cię na miejscu do innej drużyny.
3. Drużyny obowiązuje limit czasowy wynoszący 1 godzinę.
4. Długości poszczególnych zmian i kolejności zawodników nie mają znaczenia. Kapitan decyduje o kolejności w drużynie i przebiegniętych okrążeniach przez jednego członka drużyny. Każdy członek drużyny po pokonaniu minimum jednego okrążenia i przekazaniu pałeczki sztafetowej kolejnemu członkowi drużyny ma prawo do powrotu na bieżnię w kolejnych zmianach. Ilość zmian – powrotów na bieżnię nie jest ograniczona. Zmiana aktualnie biegnącego zawodnika z drużyny na kolejnego następuje po pokonaniu minimum pełnego okrążenia przez aktualnie znajdującego się na bieżni zawodnika i przekazaniu kolejnemu zawodnikowi drużyny pałeczki sztafetowej w
specjalnie wyznaczonej strefie zmian.
5. Za organizację, przebieg biegu oraz pomiar czasu odpowiedzialni są lokalni trenerzy akcji BiegamBoLubię.

UDZIAŁ W LOKALNYM BIEGU JEST BEZPŁATNY !!!

Tak było rok temu:

3. Bieg Charytatywny. Tomaszów Mazowiecki wybiegał posiłki dla dzieci.

Autor: Sebastian Wójcik

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook